Выберите город

Выберите город для доставки пиццы

Історія появи піци пепероні

Почнемо з того, що пепероні — це одна із різновиду салямі родом із Італії  — гостра ковбаса, назва якої походить від італійського слова peperone, тобто перець. Ковбасу шанували за її тривалий час зберігання — завдяки вмісту спецій та гострого перцю її можна було зберігати протягом місяця.  Власне корж з такою ковбасою, сиром та соусом отримав назву Пепероні піца. 

 

Хто придумав піцу пепероні?

Очевидно, що історія піци пепероні починається в Італії, зокрема в Неаполі. Саме гострота ковбаси додає піці унікального смаку, який так полюбили у всьому світі. Рецепт піци з пепероні розлетівся по різних країнах, вид ковбаси змінювався, проте головна її характеристика — гострота — залишалась, незалежно від континенту. 

 

Чому піца називається «пепероні»?

Історія виникнення піци пепероні проста, як і все геніальне. Ковбаса пепероді з  давніх-давен цінувалася серед шанувальників італійської салямі за свій неповторний гострий смак. Отож, взявши за основний інгредієнт салямі пепероні, піца отримала таку ж назву. 

 

Класичний рецепт піци пепероні

Вигляд піци пепероні дещо змінювався протягом історії. Проте, пройшовши всі етапи свого гастрономічного розвитку, знайшла свій довершений рецепт, який і став класичним. До класичної піци пепероні обов’язково  входить сир моцарела, гостра салямі з перцем (пепероні) та соус на основі томатів. Ці прості та зрозумілі смаки стали улюбленими по цілому світі, і є бестселлерами багатьох піцерій.

 

Як приготувати піцу самостійно?

За основу варто взяти улюблений  рецепт коржа, щедро додайте соус барбекю на основі томатів, викладіть тонко нарізану пепероні (або іншу гостру салямі з перцем), додайте кульки моцарелли міні, трішки тертого пармезану та італійських спецій. Випікайте в домашній духовій печі орієнтуючись на готовність коржа. Звично це займає 10-15 хв при температурі випікання 220 градусів на нижньому рівні в режимі верх-низ.

 

Піца пепероні від LA П’ЄЦ

 

Наша піца пепероні — це 400 грамів неймовірного смаку з перчинкою. Збалансоване поєднання сиру моцарелла, соусу барбекю, ковбаси пепероні, пармезану та руколи. Тому без вагань збирайте шумну компанію друзів, організовуйте святковий обід чи вечерю, замовляйте на весь офіс, беріть з собою в подорож чи на природу, влаштовуйте пікнік з найсмачнішою піцою із печі від LA П’єц. Спробуйте та відчуйте смак запальної Італії в себе вдома.

 

Заказать звонок

Позвоните нам или оставьте заявку и мы с Вами свяжемся

096 55 111 55

ОТПРАВИТЬ

Заказать звонок

Позвоните нам или оставьте заявку и мы с Вами свяжемся

096 55 111 55

ВІДПРАВИТИ

Ваше сообщение отправлено.

Желаете заказать соус для пиццы?

Соус барбекю

50 гр 19 грн

Соус цезарь

50 гр 19 грн
Нет, не желаю
Вход в кабинет
Вход